Доступна нова програма!

Ми раді повідомити про завершення роботи над довгоочікуваною новою версією нашої програми, якій дали нове ім'я "ПроОблік" та присвятили окремий сайт! Отримайте нову програму прямо зараз!

Завантажити

Для користувачів Windows:

Якщо у Вас ще немає нашої програми - завантажте програму АРМ "Простий облік", версія 1.4.1 від 13.09.2015:

Ви можете обрати один із двох варіантів завантаження: інсталятор (.exe) або архівний файл (.zip):

Натиснувши це посилання, Ви завантажите інсталяційний пакет (dlposetup.exe), який допоможе легко встановити програму на Ваш комп'ютер і створить посилання (ярлик) на неї на Вашому робочому столі. Просто завантажте файл, двічі клацніть на ньому і слідуйте вказівкам інсталяційної програми. Орієнтовний розмір завантаження - 4 МБ.
Увага! З метою коректної роботи програму рекомендується встановлювати у директорію (папку) з назвою латинськими літерами.

Натиснувши це посилання, Ви завантажите заархівований пакет (dlpo.zip) з програмою. Просто скопіюйте його в папку, в яку бажаєте помістити програму (можете навіть на флешку!), і розпакуйте. Далі - запустіть файл dlpo.exe, і починайте працювати. Орієнтовний розмір завантаження - 6 МБ.
Увага! З метою коректної роботи програму рекомендується встановлювати у директорію (папку) з назвою латинськими літерами.

 

Якщо Ви вже маєте старішу версію нашої програми - завантажте оновлення до версії 1.4.1 від 13.09.2015:

Якщо Ви вже маєте встановлену програму старішої версії, Вам слід завантажити і встановити оновлення. Ви можете обрати один із двох варіантів завантаження: інсталятор (.exe) або архівний файл (.zip):

Натиснувши це посилання, Ви завантажите інсталяційний пакет (dlpoupdate.exe), який допоможе легко встановити оновлення. Просто завантажте файл, двічі клацніть на ньому і слідуйте вказівкам інсталяційної програми. Орієнтовний розмір завантаження - 2 МБ.
Увага! Цей метод годиться лише для тих користувачів, хто раніше встановив програму за допомогою інсталятора (.EXE)

Натиснувши це посилання, Ви завантажите заархівований пакет (dlpoupdate.zip) з файлами оновлення. Просто скопіюйте його в папку, в якій раніше встановили програму, і розпакуйте. При запитанні системи про заміну старих файлів новими, відповідайте "так". Орієнтовний розмір завантаження - 3 МБ.

 

Для користувачів Linux:

Завантажити програму АРМ "Простий облік", версія 1.4.1 від 13.09.2015

Для користувачів Linux програма "АРМ "Простий облік" поширюється в архіві формату .7z
Натиснувши посилання нижче, Ви завантажите заархівований пакет з програмою. Просто скопіюйте його в папку, в яку бажаєте помістити програму (можете навіть на флешку!), і розпакуйте. Далі - запустіть файл dlpo.sh, і починайте працювати. Орієнтовний розмір завантаження - 8 МБ.
Увага! Переконайтеся, що Ви завантажуєте версію програми, яка відповідає Вашій операційній системі (32 bit або 64 bit).