Доступна нова програма!

Ми раді повідомити про завершення роботи над довгоочікуваною новою версією нашої програми, якій дали нове ім'я "ПроОблік" та присвятили окремий сайт! Отримайте нову програму прямо зараз!

Ліцензія

Програма поширюється БЕЗКОШТОВНО на умовах нижченаведеної ліцензійної угоди:

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА
кінцевого користувача Комп'ютерної програми “Автоматизоване робоче місце “Простий облік” з Приватним підприємством “Комп'ютер Дім”

1. Ліцензійна Угода
Ця ліцензійна угода (далі - Угода) укладається між Вами як користувачем (далі - Користувач) і ПП “Комп'ютер Дім” (далі - Розробник), що є правовласником виключних прав на Комп'ютерну програму “Автоматизоване робоче місце “Простий облік” (далі - Програмний продукт).
Встановлення і використання Програмного продукту означає прийняття Користувачем умов цієї Угоди. Якщо Користувач не згоден з деякими положеннями Угоди або з Угодою в цілому, Користувач не може встановлювати, використовувати та копіювати цей Програмний продукт.
Користувачу надається право використовувати Програмний продукт безкоштовно. 

2. Програмний продукт та його призначення
2.1. Програмний продукт включає в себе всі файли, що постачаються Розробником в складі інсталяційного (завантажуваного) пакету, окрім тих, що належать іншим правовласникам, як-от бібліотеки і допоміжні файли СКБД "Firebird".
Зокрема, але не виключно, Програмний продукт включає: основний виконуваний файл dlpo.exe (для опраційних систем Windows) або dlpo і dlpo.sh (для операційних систем Linux), структуру бази даних, визначену в файлі dl_kogo.fdb, файли шаблонів звітів (файли з розширенням .lrf), файли та елементи програмного коду із зображенням логотипу Програмного продукту.
2.2. Програмний продукт призначений для ведення бухгалтерського обліку методом подвійного запису. Програмний продукт являє собою інструмент для ведення журналу (книги) обліку господарських операцій в електронному вигляді та його друку в паперовому вигляді.

3. Авторське Право
Всі авторські права на Програмний продукт належать Розробнику. Програмний продукт містить комерційну таємницю та іншу конфіденційну інформацію, що належить Розробнику. Програмний Продукт захищений законодавством України та міжнародним законодавством. Ви можете використовувати Програмний продукт тільки у відповідності з правами Користувача, що зазначені в цій Угоді.

4. Права Користувача
Розробник надає Користувачеві невиключне обмежене право використовувати Програмний продукт у такий спосіб:
А) Застосовувати Програмний продукт відповідно до прямого функціонального призначення.
Б) Користувач може встановлювати та використовувати Програмний продукт на власному комп'ютері (комп'ютерах) та зберігати резервну копію Програмного продукту на цифрових носіях.
В) Користувач не має права передавати примірник Програмного продукту іншим особам та в будь-який спосіб розповсюджувати Програмний продукт, в тому числі в складі збірок програмних продуктів.
Г) Користувач не має права змінювати, декомпілювати, дешифрувати і проводити інші дії з кодом Програмного продукту з метою отримання інформації про реалізовані технології та алгоритми.

5. Обмежена відповідальність
Програмний Продукт надається на умовах "як є", відповідно до принципу "as is", який загальноприйнятий у міжнародній практиці. Це означає, що за проблеми, що виникають у процесі експлуатації Програмного продукту, Розробник відповідальності не несе.
Розробник не відповідає за фінансові та інші збитки, отримані Користувачем при використанні Програмного продукту.

6. Припинення дії Угоди
До цієї Угоди застосовується законодавство України. Розробник може припинити дію цієї Угоди в будь-який момент шляхом повідомлення про це Користувачу електронною поштою чи засобами Програмного продукту або шляхом загального сповіщення на своїй веб-сторінці в мережі Інтернет. В такому разі Користувач повинен знищити всі наявні у нього копії Програмного продукту та його складові частини.
Користувач може припинити дію Угоди, знищивши всі наявні в нього копії Програмного продукту і супровідної документації до нього.