Приклад ведення бухобліку в ОСББ

Завантажити приклад ведення бухобліку в ОСББНаші користувачі поділилися прикладом, як ОСББ на практиці ведуть бухоблік у нашій програмі "Простий облік".

Одне з ОСББ, що користується нашою програмою, люб’язно погодилося надати свою повну базу бухобліку за 2014 рік, яку вело в нашій програмі. Викладаємо її тут для ознайомлення: тут можете побачити "живі" приклади плану рахунків, типових проводок і журналу обліку господарських операцій.

Як переглянути приклад:

1) Завантажте цей приклад, клацнувши на посиланні внизу цієї статті. Це - звичайний архівний файл з базою даних. Збережіть його собі на комп’ютері.

2) Потім запустіть програму "Простий облік" на Вашому комп’ютері (якщо іще не маєте програми - завантажте її тут і встановіть).

3) Якщо Ви вже мали нашу програму і вели в ній бухоблік - тоді в програмі через пункт меню "Файл" -> "Резервне копіювання" зробіть резервну копію Вашої поточної бази даних. Це - щоб після перегляду прикладу було звідки відновити базу, яку Ви вже вели.

4) У програмі через пункт меню "Файл" -> "Відновити з архіву" відкрийте файл-приклад DL_KOGO.zip, який Ви завантажили звідси.

Все! Можете переглядати приклад!

Але, будь ласка, пам’ятайте, що це - лише приклад, а не зразок! У подальшому, за допомоги наших колег-бухгалтерів, ми плануємо скласти зразок, орієнтований саме на ОСББ, і розмістити його для завантаження.

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ ПРИКЛАД ВЕДЕННЯ БУХОБЛІКУ В ОСББ!