Нова версія програми!

Ми раді повідомити про завершення роботи над довгоочікуваною новою версією нашої програми!

Нова програма переписана повністю, і тому ми дали їй нову назву - "ПроОблік". А також присвятили їй окрему інтернет-сторінку.

"ПроОблік" поєднує простоту "Простого обліку" з новими можливостями та поліпшеним користувацьким інтерфейсом. "ПроОблік" дозволяє вести облік одночасно для кількох організацій. Для більш "просунутих" користувачів "ПроОблік" дає нові інструменти - мітки й кошториси. Вони додають можливостей аналітичного та управлінського обліку.

"ПроОблік" дбає, щоб ви витрачали менше часу на рутинну роботу. Програма підкаже вам проводку на основі даних, які ви вводили раніше, а також може самостійно порахувати суму операції, якщо ви дасте відповідні інструкції в модулі типових проводок. А ще ми передбачили систему "гарячих клавіш", завдяки якій більшість операцій можна виконати, не відриваючи рук від клавіатури й не чіпаючи мишки.

Ознайомтеся з перевагами "ПроОбліку" докладніше.

Також можете подивитися, як виглядає нова програма в роботі.

А ще ви можете безкоштовно завантажити "ПроОблік" та перевірити його в дії.

Після встановлення програми вам прямо "з коробки" будуть доступні два приклади організацій - неприбуткової (ОСББ) і підприємства. Кожна з організацій-прикладів матиме свій план рахунків, що відповідає її статусу, а також базові типові проводки та деякі інші налаштування. Ви зможете їх залишити і використати для своєї організації або змінити відповідно до своїх потреб.