програма

Нова версія програми!

Ми раді повідомити про завершення роботи над довгоочікуваною новою версією нашої програми!

Нова програма переписана повністю, і тому ми дали їй нову назву - "ПроОблік". А також присвятили їй окрему інтернет-сторінку.

"ПроОблік" поєднує простоту "Простого обліку" з новими можливостями та поліпшеним користувацьким інтерфейсом. "ПроОблік" дозволяє вести облік одночасно для кількох організацій. Для більш "просунутих" користувачів "ПроОблік" дає нові інструменти - мітки й кошториси. Вони додають можливостей аналітичного та управлінського обліку.

Ознайомтеся з перевагами "ПроОбліку" докладніше.

Також можете подивитися, як виглядає нова програма в роботі.

А ще ви можете безкоштовно завантажити "ПроОблік" та перевірити його в дії.

Після встановлення програми вам прямо "з коробки" будуть доступні два приклади організацій - неприбуткової (ОСББ) і підприємства. Кожна з організацій-прикладів матиме свій план рахунків, що відповідає її статусу, а також базові типові проводки та деякі інші налаштування. Ви зможете їх залишити і використати для своєї організації або змінити відповідно до своїх потреб.

АРМ "Простий облік" завантажили більш як 3 000 користувачів

За даними моніторингу Google Analytics, станом на 23 листопада 2017 року кількість унікальних завантажень АРМ "Простий облік" склала 3228. Показово, що з часом наша програма набирає популярності, адже більше половини від цих завантажень (1812) було здійснено лише за останній рік.

Докладна інструкція для АРМ "Простий облік"

Ми раді повідомити, що на сторінці "Інструкція" розділу "Простий облік" розміщено докладну інструкцію з використання програми автоматизації бухгалтерського обліку АРМ "Простий облік".

Нова версія АРМ "Простий облік"

На сайті розміщено нову версію АРМ "Простий облік" 1.4.1 від 13.09.2015. У ній виправлено некоректну обробку файлів CSV при імпорті виписок з деяких банків (тепер програма коректно читає числа навіть при застосуванні банком у виписці роздільників розрядів - крапок або пробілів). Нова версія може бути завантажена тут.