Завантажити

Для користувачів Windows:

Якщо у Вас ще немає нашої програми - завантажте програму АРМ "Простий облік", версія 1.4.1 від 13.09.2015:

Ви можете обрати один із двох варіантів завантаження: інсталятор (.exe) або архівний файл (.zip):

Натиснувши це посилання, Ви завантажите інсталяційний пакет (dlposetup.exe), який допоможе легко встановити програму на Ваш комп'ютер і створить посилання (ярлик) на неї на Вашому робочому столі. Просто завантажте файл, двічі клацніть на ньому і слідуйте вказівкам інсталяційної програми. Орієнтовний розмір завантаження - 4 МБ.
Увага! З метою коректної роботи програму рекомендується встановлювати у директорію (папку) з назвою латинськими літерами.

Натиснувши це посилання, Ви завантажите заархівований пакет (dlpo.zip) з програмою. Просто скопіюйте його в папку, в яку бажаєте помістити програму (можете навіть на флешку!), і розпакуйте. Далі - запустіть файл dlpo.exe, і починайте працювати. Орієнтовний розмір завантаження - 6 МБ.
Увага! З метою коректної роботи програму рекомендується встановлювати у директорію (папку) з назвою латинськими літерами.

 

Якщо Ви вже маєте старішу версію нашої програми - завантажте оновлення до версії 1.4.1 від 13.09.2015:

Якщо Ви вже маєте встановлену програму старішої версії, Вам слід завантажити і встановити оновлення. Ви можете обрати один із двох варіантів завантаження: інсталятор (.exe) або архівний файл (.zip):

Натиснувши це посилання, Ви завантажите інсталяційний пакет (dlpoupdate.exe), який допоможе легко встановити оновлення. Просто завантажте файл, двічі клацніть на ньому і слідуйте вказівкам інсталяційної програми. Орієнтовний розмір завантаження - 2 МБ.
Увага! Цей метод годиться лише для тих користувачів, хто раніше встановив програму за допомогою інсталятора (.EXE)

Натиснувши це посилання, Ви завантажите заархівований пакет (dlpoupdate.zip) з файлами оновлення. Просто скопіюйте його в папку, в якій раніше встановили програму, і розпакуйте. При запитанні системи про заміну старих файлів новими, відповідайте "так". Орієнтовний розмір завантаження - 3 МБ.

 

Для користувачів Linux:

Завантажити програму АРМ "Простий облік", версія 1.4.1 від 13.09.2015

Для користувачів Linux програма "АРМ "Простий облік" поширюється в архіві формату .7z
Натиснувши посилання нижче, Ви завантажите заархівований пакет з програмою. Просто скопіюйте його в папку, в яку бажаєте помістити програму (можете навіть на флешку!), і розпакуйте. Далі - запустіть файл dlpo.sh, і починайте працювати. Орієнтовний розмір завантаження - 8 МБ.
Увага! Переконайтеся, що Ви завантажуєте версію програми, яка відповідає Вашій операційній системі (32 bit або 64 bit).